Birdays

Birdays son derece kaliteli bir etkinlik uygulaması olarak karşımıza çıkıyor.
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 5,9M
  • Sürüm 1.5.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Evgeny Timofeev
Birdays indir; Yoğun bir iş hayatınız varsa ya da unutkan bir yapıya sahipseniz Birdays size sevdiklerinizin özel günlerini hatırlatacaktır.

Sevdiklerinizin en özel günlerini kaçırmak istemezseniz ve onları mutlu etmek için sürpriz hazırlamak isterseniz Birdays mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Yoğun bir iş hayatınız varsa ya da unutkan bir yapıya sahipseniz Birdays size sevdiklerinizin özel günlerini hatırlatacaktır. Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize indireceğiniz Birdays size özel günleri hazırlamanız konusunda yardımcı olacak kaliteli bir uygulamadır.

Arkadaşlarınızın, iş arkadaşlarınızın ya da akrabalarınızın en özel anlarını kutlamayı unutmak yerine Birdays mobil uygulamasını kullanın ve onları mutlu etmenin tadını çıkarın. Birdays ihtiyacınız olan şeyi sunan ve yakında doğum günleri hatırlatan basit bir uygulamadır. Birdays, bilim insanları, dahiler, ressamlar, ünlüler, şarkıcılar ve diğer birçok ünlü kişinin 2000'den fazla doğum gününe tarihlenen bir veritabanına sahiptir. Bugün doğmuş ya da doğum gününüzde kim olduğunu öğreneceksiniz. Hem sizin girişleriniz hem de en ünlü kişilerin doğrum günlerini akıllı cihazınızdan kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Android işletim sistemi bulunan akıllı cihazınızı çok daha verimli bir şekilde kullanmak ve doğrum günleri konusunda bilgi almak isterseniz uygulama her an yanınızda olacaktır. Uygulamadan en iyi dileklerini içeren bir mesaj veya e-posta gönderebilir veya sadece bir arama yapabilirsiniz. Uygulamanın doğum günlerini hatırlatması gereken saati seçebilirsiniz. Ayrıca, ek bildirim de ayarlayabilirsiniz. Birdays mobil uygulamasını kullanmak son derece kolay olup, sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Akıllı cihazınızın rehberinde bulunan kişileri uygulama içerisine aktararak her birinin doğru gününde özel bildirimler alabilirsiniz. Eğlenceli widget sistemi sayesinde Birdays uygulamasını kapattığınız taktirde bile akıllı cihazınızın ekranından bilgi alabilirsiniz. Sadece bir kaç dokunuş ve tüm sevdiklerinizin doğum günü anında size bildirilecektir. Akıllı cep telefonunuzda ya da tabletinizde kullanacağınız Birdays etkinlik uygulamasında yer alan bilgilerin her birini yedekleme sistemini kullanarak yedekleyebilirsiniz.

Bu sayede uygulama içerisinde yer alan bilgilerin her biri yedeklenecek ve sorunsuz bir şekilde saklayabileceksiniz. Uygulamayı gece kullanırken akıllı cihazınızın ışığından rahatsız oluyorsunuz gece modunu tercih ederek kullanabilirsiniz. Birdays her an her yerde kolaylıkla kullanabileceğiniz özel bir etkinlik uygulamasıdır. Özelleştirme seçenekleri ve gelişmiş içerikleri ile dikkatleri üzerine toplayan Birdays mobil uygulaması sayesinde en yakınlarınızın doğum günlerini unutmaya son verin. Doğum gününü unutarak onları kırmak yerine Birdays uygulamasının hatırlatma sisteminden faydalanarak hiç bir özel günü unutmayacaksınız.

Uygulama içerisinde yer alan bilgileri ister manüel olarak girin isterseniz de akıllı cihazınızdan senkronize ederek bilgilerin girişini gerçekleştirin. Arkadaşlarınızın doğum günlerini görebildiğini gibi aynı zamanda yaş bilgisine, burcuna ve daha bir çok bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Doğum günü yaklaşan arkadaşınız için geri sayım başlatmak için bildirim ayarlaması yapabilirsiniz. Son derece kaliteli bir etkinlik takip uygulaması olan Birdays'i akıllı cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanabilirsiniz. Uygulamayı indirmek için kesinlikle ücret ödemenize gerek yoktur.

Birdays indir